Bu Blogda Ara

slider

Son Paylaşılan

Navigation

Sony, dünyanın en hızlı sd kartını tanıttı

Sony, SF-G serisine dahil olacak yeni SD kartını duyurdu. Bahar aylarında satışa çıkması beklenen bu ürün “dünyanın en hızlı SD kartı” iddiasıyla yola çıkıyor.
Sony‘nin SD kart alternatifleri arasında öne çıkan SF-G serisine yeni bir üye daha dahil olmaya hazırlanıyor. Üstelik bu yeni ürün saniyede 299 MB‘a varan yazma hızıyla sektörün en hızlısı olmayı hedefliyor. Özellikle fotoğrafçıların ve 4K video çekmeyi sevenlerin ilgisini çekecek olan bu SD kart 32 GB, 64 GB ve 128 GB olmak üzere üç farklı seçenekle kullanıcıların karşısına çıkacak. Üstelik ortaya çıkan ürünün hızından tam randıman alabilmek için Sony tarafından özel olarak üretilmiş kart okuyucular kullanılabilecek. Böylece çekilen fotoğraf veya videoların bilgisayara aktarılması için beklenen sürede ciddi bir kısalma yaşanacak. Bu durum özellikle profesyonellerin işini ciddi anlamda kolaylaştıracak.

Tüm bunların yanı sıra bu yeni SD kart kaydettiğimiz içeriklere de oldukça güvenli bir depolama alternatifi sunuyor. Hafıza kartı Sony’nin dosya kurtarmaya özel yazılımıyla birlikte geliyor. Tabii içeriklerimizin başına daha kötü şeylerin gelmesine engel olmak için bu SD kart su, sıcaklık, darbe ve X-Ray’e karşı dayanıklı. Henüz “dünyanın en hızlı SD kartının” satış fiyatı belli değil.
PAYLAŞ
Banner

YORUMLAR:

0 comments: