Bu Blogda Ara

slider

Son Paylaşılan

Navigation

Bir kuş olsam

Çok uzaklara olabildiğince uçabilsem.Kimselerin bilmediği diyarlara uçsam.İstediğim dallara konsam.İnsan mahlukatından çok uzağa.Yemek için içecek için sırtımda taşısam evimi.Kimseye muhtaç olmadan.Hakaretlere maruz kalmadan.Özgürce uçmak.Ah ne güzel olurdu.
Döngü eriksiyonu yaşamını sonlana kadar bende mutlu olabilsem.Hep beraber uçabiliriz.Durma uçalım.Yeryüzünde ki en gaddar varlık insanlarla karşılaşmassam mesela.nasibimdek, yiyeceklerle yetinsem.Fazlasına aşırılığına temas etmesem.Küçücük yuvam olsa.Fazlasına aşırılığına temas etmesem.Küçücük yuvam olsa.Fazlalık ile dolu değersiz eşyalarda uzak birkaç çırpı ile yastık yapsam.Minnacık ağzımla minik uzun melodiler söylesem durmadan.Bir avcıya rast gelmeden.Dertlerle hainliklerle saygısızlıklarla karşılaşmadan.Durma uçalım.

Ö.F.K - 8.6.2017
PAYLAŞ
Banner

YORUMLAR:

2 comments:

  1. İnsan olmaya mahkum olmuşuz. Hepimizin beklentilerimize göre birbirimizden şikayetlerimiz var. Ben de insanlardan uzak kalmanın çaresini arıyorum. Belki benden kaçmak isteyenler de vardır. Ama gerçekten ipin ucu kaçtı. Biz aslında masum kısmı oluşturuyoruz. Kaleminize sağlık .

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için...Bu yazımı anlaşıldığı için o günlerde çok üstüme gelmişlerdi bunu daha önce planlamıştım sonrasında yazıncada boş iş olduğunu düşündüğümden kısa değindim.

    YanıtlaSil