Bu Blogda Ara

slider

Son Paylaşılan

Navigation

Kalıcı olarak facebook hesabı silme

Şimdiye kadar Facebook hesabınızı bir çok sebepten dolayı dondurma kararı almış olabilirsiniz. Bazen durum öyle bir hal alır ki hesabınızı bir daha hiç ulaşılamayacak şekilde kalıcı olarak silmek isteyebilirsiniz.
Eskiden Facebook ilk çıktığı zamanlar bu pek mümkün değildi fakat günden güne gelişen ve kendini yenileyen dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitesinde bunu yapmak mümkün. Bu yazımda çok fazla detaya inmeden facebook hesabı silme konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

https://www.facebook.com/help/delete_account

adresine tıklayarak hesabınızı sileceğiniz sayfaya gidiyoruz. “Hesabımı Sil” butonuna tıklıyoruz. Daha sonra sizden güvenlik açısından facebook şifrenizi girmeniz istenecek. Şifrenizi girdikten ve güvenlik sorusunu doğru bir şekilde işaretledikten sonra Tamam butonuna tıklıyorsunuz ve hesabınızı silmiş oluyorsunuz.

Not: Şu an hesabı dondurma işlemi yapmıyoruz. Bu işlemlerden sonra bir daha facebook hesabınızı kullanamayacaksınız. Hesabınızda ekli olan arkadaşlarınız ise bir daha mevcut hesabınızdan size ulaşamayacak.
PAYLAŞ
Banner

Danisman Hocam

YORUMLAR:

0 comments: