Bu Blogda Ara

slider

Son Paylaşılan

Navigation

BRONZ TONLARDA MAKYAJ

Herkese Merhaba!

Ben Arsal, bloga bugün itibariyle katıldım. Bundan sonra sizlerle makyajlarımı nasıl yaptığımı, kozmetik ürünleri paylaşacağım. Yazılarımı beğeneceğinizi umarak izninizle ilk yazıma başlıyorum :) Kullandığım ürünlerin fotoğraflarını yazı sonuna bırakacağım.

Kusursuz görünen bir makyaj için öncelikle cildimi yıkama jeliyle yıkayıp, tonikle temizliyorum. Sonrasında yağsız nemlendirici krem kullanarak cildimi makyaja hazırlıyorum. W7 markasının kırmızılıklar için olan Colour Correcting Concealer'ını yüzüme sürdükten sonra üzerine Maybelline Fit Me fondöteni uygulayıp süngerle dağıtıyorum. Sonrasında yine Maybelline'nin benim de çok beğenerek kullandığım ürünü olan Master Conceal'i göz altlarıma, alnıma ve kapatmak istediğim kusurların üzerine uyguluyorum. Makyajımın daha kalıcı olması için W7 markasının Banana Dreams adlı pudrasını sürdükten sonra göz makyajıma geçiyorum. Hem güzel hem de uygun fiyatlı bir far paleti istiyorum diyorsanız size XP Nudes2 paletini tavsiye edebilirim ben çok severek kullanıyorum. Palette 3 mat, 9 simli far bulunuyor. Bugün de makyajımı bu paletle yaptım. Öncelikle göz kapağımın katlanma bölgesini mat bir renkle gölgelendirdim. Sonra daha koyu ve simli bir renkle katlanma bölgesinden dış kenarlara doğru farı dağıttım. Geri kalan bölgeye de seçtiğim parlak bir rengi uygulayıp göz altıma siyah kalem sürdüm. Siz gözlerinizin daha büyük görünmesini isterseniz gözünüzün içine ten rengi bir kalem sürebilirsiniz. 

Sonra Maybelline'nin Master Bronze Kontür ve Highlight paletini kullanarak elmacık kemiklerimi belirginleştirdim ve Eveshop'un ülkemize getirdiği Makeup Academy markasının Pixel Perfect allığını sürüyorum. Flormar'ın Silk Matte ruj serisini bütün makyaj tutkunları duymuştur bence:) Hem yapısı hem de renk skalasıyla hepsi harika. Son olarak en sevdiğim rimel olan Maybelline Lash Sensational'ı sürüp makyajımı bitiriyorum. Bir hatam olduysa affola, ilk yazım olduğu için mazur görün. Bir dahaki yazıda görüşmek üzere! ❤️


PAYLAŞ
Banner

YORUMLAR:

0 comments: