Bu Blogda Ara

slider

Son Paylaşılan

Navigation

ZENCEFİL İLE ZAYIFLAMA

 Zencefil, vücuttaki ödem ve toksinlerin temizlenmesi için güçlü etkiye sahiptir. Kilo verme sürecinde zencefil kullanırsanız, ödem temizliğine bağlı olarak tartıda eksi rakam göreceksiniz ve bu size, devam etmek için motivasyon olacaktır. İlk olarak, en kolay ve etkili zencefil çayı tarifiyle başlayalım. Aktar veya manavdan taze zencefil alabilirsiniz. Az miktarda kullanacağınız için uygun bir zayıflama tarifi olacaktır.
Zencefil Çayı:

Malzemeler; 

  1. 1 tatlı kaşığı doğranmış taze zencefil
  2. Kabuğuyla birlikte yarım limon 
  3. 1 su bardağı su 
Hazırlanışı; 
 Tüm malzemeleri cezveye alın. Bir taşım kaynatıp ocaktan indirin. Fincana alın ve hafif ılındıktan sonra için. Zencefil çayını günde 2 fincan içebilirsiniz. Eğer, evde taze zencefil yoksa bir çay kaşığı silme toz zencefil kullanabilirsiniz. Aktar ve marketlerden kolayca bulabileceğiniz toz zencefille, güçlü bir zayıflama macunu hazırlayabilirsiniz. Tadı biraz acı gelebilir ama bol su içerek telafi edebilirsiniz.

Toz Zencefil Macunu:

Malzemeler; 
  1. 1 dolu çay kaşığı toz zencefil 
  2. Yarım limonun suyu 
  3. 1 çay kaşığı süzme bal 


Hazırlanışı;
 Tüm malzemeleri karıştırın. Tok karna, kaşıkla yiyin. Üstüne birkaç bardak su için. Toz zencefilli macun vücut ısısını yükseltir ve kışın üşümeyi engeller. Bu tarifi sadece kilo vermek için değil, vücudunuzu hastalıklara karşı korumak için yapabilirsiniz.
PAYLAŞ
Banner

YORUMLAR:

0 comments: